Föremål som liknar etsning Signerad
9350 ETCHINGS
Sold: SEK 100
Sold den 27 maj 2024
1014 ETCHING
Sold: SEK 10000
Sold den 27 maj 2024
9123 Carborundumets..
Sold: SEK 900
Sold den 27 maj 2024
9356 Carborundumets..
Sold: SEK 700
Sold den 27 maj 2024
8375 ETCHINGS
Sold: SEK 300
Sold den 20 maj 2024
8379 COLOR ETCHINGS
Sold: SEK 3000
Sold den 20 maj 2024
8099 ETCHING
Sold: SEK 100
Sold den 20 maj 2024
8213 ETCHING
Sold: SEK 300
Sold den 20 maj 2024
7144 Carborundumets..
Sold: SEK 700
Sold den 13 maj 2024